İlçe Kaymakamımız sayın Fatih ÇOBANOĞLU; emekliye ayrılan İlçe Milli Eğitim Müdürü sayın Mehmet Cemil TÜNEK’e hizmetlerinden dolayı teşekkür belgesi verdi.
Sayın TÜNEK’i makamında kabul eden Kaymakam sayın ÇOBANOĞLU; yaptığı açıklamada; Eğitim açısından ilçemizin eğitim altyapısının güçlendirilmesi, yatırım ve eğitim hizmetlerinin planlanması, uygulanması açısından müdürümüzle güzel çalışmalarımız oldu. Güzel uyumlu bir çalışma dönemi geçirdik. Bu hizmetlere kaldığımız yerden devam edeceğiz. Emekli olan milli eğitim müdürümüze hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Yolları ve bahtları açık olsun, kendilerine hayırlı uzun ömürler diliyorum” dedi. 
Kaymakam ÇOBANOĞLU’na  çok teşekkür eden İlçe Milli Eğitim Müdürü sayın Mehmet Cemil TÜNEK,  şu ifadeleri kullandı;
‘’Bu anlamlı günde değişik duygular içerisindeyim. Kırk yıllık resmi görev hayatımı 05 Nisan 2018 tarihi itibariyle tamamlamış bulunmaktayım. Çok sevdiğim eğitim ve öğretim ortamından, arkadaşlarımdan, müdürlerimden öğretmenlerimden öğrencilerimden uzaklaşıyorum. Bu anlamda içimde burukluk hissediyorum, zira güzel anıları, paha biçilmez hatıraları geride bırakıyorum.
Bir yandan da sevinçliyim, çünkü kırk yıllık görevimi alnım ak, yüzüm pak bir şekilde, onurumla tamamladım. Bundan sonra da eğitim-öğretim hizmetlerinin göreve başlayacak ilçe milli eğitim müdürünün liderliğinde daha öteye taşınacağı inancımı samimiyetle paylaşmak istiyorum. Kırmadan, dökmeden yolumuzun sonuna gelmenin neşesini duyuyorum. Meslektaşlarımı öğretmenlerimi, öğrencilerimi kısacası tüm eğitim camiasını gönülden seviyorum. Hoş bir seda bıraktığıma inanıyorum. Hiçbir meslektaşıma kırgın ve küskün olmadığımı belirtmek istiyorum. Çünkü herşeyin temelinde sevgi vardır. Karşılıklı sevgi, tatlı dil, güler yüz ve saygı tüm engelleri yıkar, yok eder.
Sözlerime son verirken, İlçemiz eğitim-öğretimin iyileşmesi ve arzu edilen noktalara taşıma çalışmalarında beni hiçbir zaman yalnız bırakmayan hiçbir fedakârlıktan kaçınmadan gece gündüz demeden gayret sarf eden başta İlçemiz Kaymakamı Sayın ÇOBANOĞLU’na, Şube Müdürlerimize, okul idarecilerine öğretmenlere, şeflerimize, memur ve hizmetlilere özelikle teşekkürlerimi bir borç bilirim. Hoşçakalın, Allah'a emanet olunuz" ifadelerini kullandı.
 
REYHANLI KAYMAKAMLIĞI
 
Adres :Yeni Mah.Mehmet Akif Ersoy Cad. No:4
Telefon :0 326 413 10 09/413 58 38
Faks :0 326 413 58 78-413 58 48
E-Posta :reyhanli@icisleri.gov.tr
 
YÖNETİM
 
Bağlı Birimler
Resmi Kuruluşlar
 
Sitede yer alan veriler bilgi amaçlı olup, resmi nitelik taşımamaktadır.2016 © Her hakkı saklıdır.